Dan škole

Učenici OŠ Grabrik obilježili su Dan škole odlaskom na terensku nastavu. Prvi razredi iskoristili su sunčani dan za šetnju do Aquatike te istražili floru i faunu obližnjih rijeka. Drugi razredi uputili su se vlakom u Zagreb.

Tamo su posjetili Botanički vrt i prošetali kroz svijet maketa u Muzeju vlakova. Treći razredi odlaze u Rijeku u Astronomski centar i Gradsko kazalištu lutaka Rijeka. Četvrti razredi uz CineStar posjećuju Tehnički muzej u Zagrebu. Peti razred posjetili su Dječji centar u Rijeci nakon čega su se uputili u Park prirode Učka. Šesti razredi nakon gledanja Avatara u CineStaru odlaze u najslađi muzej u Zagrebu, Muzej čokolade. Sedmi razredi razgledali su dvorac Trakošćan u Varaždinu, posjetili Muzej seljačkih buna i druženje završili kupanjem u Termama Tuhelj. A osmaši? Oni su vrijedno učili u školi. Oni tek sa svojim razrednicama planiraju svoje odredište. Kako nam je bilo pogledajte u galeriji slika.

1. razredi – Aquatika

2. razred – Botanički vrt i Muzej vlakova