Škola u prirodi Selce

Drugi nastavni tjedan od 11. do 15. rujna učenici četvrtih razreda Osnovne škole Grabrik svoje učionice zamijenili su Školom u prirodi u Selcu.

Prvi dan zalazak sunca četvrtaši su dočekali na brodu tijekom panoramske vožnje. Drugi dan uzbuđenje je bilo još veće zbog ponovnog odlaska na brod, ali ovoga puta odredište je bio Vrbnik. Puno novog znanja, poneki uzdah zbog penjanja po suncu i sladoled na kraju obilježili su izlet na Vrbnik. Učenici su o ribama Jadranskog mora učili na radionici „Ribe Kvarnera“. Stečeno znanje upotpunio je posjet Aquariumu u Crikvenici. Večeri su bile rezervirane za zabavu i druženje s učenicima drugih škola. Tijekom večeri pokazali su svoje plesne i pjevačke vještine, osmislili najluđe frizure te predstavili svoju školu u najljepšem svjetlu. Pohvaljujemo ponašanje, motivaciju i prijateljstvo koje su pokazali naši učenici tijekom ovih nekoliko dana. Škola u prirodi ostat će svima u lijepom sjećanju. A naši četvrtaši već su se vratili u svoje školske klupe gdje stvaraju nove uspomene sa svojim učiteljicama i prijateljima iz razreda.