Dan neovisnosti

U nedjelju 8. listopada 2017. godine naš se grad priključio obilježavanju Dana neovisnosti organizacijom manifestacije “U službi Grada i Domovine”.Brojne gradske tvrtke i ustanove predstavile su se građanima na nekoliko lokacija na prostoru Gradske četvrti Zvijezda. Na Šetalištu dr. Franje Tuđmana organiziran je bogati program u kojem su se predstavile karlovačke osnovne škole.

U Glazbenom su se paviljonu odvijali nastupi školskih plesnih skupina pa su našu školu tamo predstavile naše polaznice ritmike koje je vodila učiteljica Mirna Pavlaković. Osim toga, svaka se škola predstavila i svojim izlošcima na vlastitom štandu pa su tako naše Grabriće i radove iz likovnih radionica predstavljali naši osmaši u pratnji ravnateljice.

Autor: Katarina Šegina, pedagoginja OŠ Grabrik