Dan školskog sporta

Pod sloganom #VolimŠkolskiSport obilježen je Dan školskog sporta 28. rujna 2017. u Areni Zagreb.Učenici trećih i četvrtih razreda naše škole s mnogobrojnim učenicima drugih škola sudjelovali su u sportskim i zabavnim aktivnostima.

Okupilo se više od 3.000 učenika iz svih županija Republike Hrvatske koji su imali priliku prikazati svoje vještine stečene u programu Univerzalne sportske škole. Gost je bila Janica Kostelić koja je obilazila djecu po radnim stanicama i motivirala učenike i učenice za daljnje bavljenje sportom. Mnogi su se slikali s njom i dobili autogram. Djeca su bila posebno zadovoljna i dolaskom mlade pjevačice Mie Negovetić. Mia je otvorila sportski susret  himnom Republike Hrvatske te je kasnije s još nekoliko pjesama uljepšala ovaj veliki sportski događaj.