OŠ Grabrik danas – Mali krug velikih ljudi (video-prilog)

Kako Osnovna škola Grabrik izgleda iz perspektive svojih sadašnjih učenika te što su joj poručile neke poznate osobe, pogledajte u ovom video-prilogu.

Tijekom proteklih 30 godina naša je škola mijenjala svoje ruho, a kroz nju je prošlo mnogo učenika i učitelja, mijenjali su se kurikuli, raznorazne aktivnosti… Međutim, ona je oduvijek bila mjesto susreta, druženja i učenja, pa čak i u ovim neizvjesnim i nepredvidljivim, svima nama novim, okolnostima. Najveći znak uspjeha je učitelj koji može reći da djeca sada rade kao da on ne postoji. Stoga su naši učenici napravili video u kojemu su dočarali život naše škole. Uz bivše učenike, Alberta Gajšaka i Antonija Horvatića, rođendanskim čestitkama pridružili su se i pjevači Sandi Cenov i Minea te glumac Asim Ugljen.

Pozivamo vas da se pridružite našem malom krugu velikih ljudi.

OŠ Grabrik – Mali krug velikih ljudi