Author Archive: Katarina Šegina

Obavijest o praznicima

Dragi učenici i poštovani roditelji,

srijeda, 28. ožujka 2018. posljednji je nastavni dan prije proljetnog odmora učenika.

Nastava će ponovno početi u ponedjeljak, 9. travnja 2018. po uobičajenom rasporedu, prijepodne za učenike A-smjene i poslijepodne za učenike B-smjene.

Svima želimo ugodan odmor, a onima koji slave čestitamo uskrsne blagdane!

Obavijest o nastavi

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

sutra, u srijedu, 28. veljače 2018. godine, u našoj se školi održava županijsko natjecanje iz matematike. Terenska nastava, koja je zbog prostornih razloga planirana za učenike od 5. do 8. razreda, ODGAĐA SE zbog vremenskih prilika.

Učenici od 1. do 4. razreda imat će u srijedu redovnu nastavu u školi prema uobičajenom rasporedu. Produženi boravak radit će kao što je uobičajeno.

Učenici od 5. do 8. razreda dolaze na nastavu U ČETVRTAK, 1. ožujka 2018., prema rasporedu.