Edukacija učitelja

Učitelji OŠ Grabrik zimske praznike učenika koriste za analize prvog polugodišta, edukacije i stručna usavršavanja.

U utorak i srijedu, 8. i 9. siječnja 2019. u školskoj su knjižnici održana predavanja i radionice pod zajedničkim nazivom Iskrimo s Iskricama. O svom bogatom iskustvu u radu s darovitom djecom i  učenicima govorili su članovi Udruge Vjetar u leđa, iz Zagreba. U radioničkom dijelu, psihilozi Tomislav Goldin i Bojan Branisavljević demonstrirali su niz praktičnih aktivnosti koje se mogu provoditi u razredu s ciljem poticanja motivacije i kreativnosti učenika.

 

10. siječnja 2019. veliki dio učitelja sudjelovao je na Obrazovnoj konferenciji Kreativnost i inovativnost u nastavi koja je održana u Zagrebu, u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog.

11. siječnja 2019. bit će aktivni sudionici predavanja Stres u učiteljskoj profesiji koje će održati Damir Domišljanović, učitelj razredne nastave iz Zagreba.

Ovo je uvod u edukacije koje slijede tijekom drugog polugodišta u sklopu  kurikularne reforme Škola za život.