Monthly Archive: July 2019

Popis udžbenika za šk. god. 2019./2020.

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da će u šk. god. 2019./2020. svim učenicima biti osigurani besplatni udžbenici za obvezne i izborne predmete.

U Proračunu Grada Karlovca osigurana su sredstva za nabavku drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, atlas, likovne mape, pribor za tehničku kulturu sl.)

Učenici će udžbenike i ostali obrazovni materijal preuzeti u školi na početku nove školske godine.

U prilogu možete pronaći popis udžbenika i popis ostalog obrazovnog materijala koji će se koristiti u našoj školi u šk. godini 2019./2020. (more…)

Završna priredba osmaša

„Zašto baš naša generacija ne bi skupila svu hrabrost i sav optimizam, i pokazala da možemo mijenjati svijet nabolje!“  završne su riječi svečane priredbe kojom su ovogodišnji osmaši proslavili završetak svog osnovnoškolskog obrazovanja i ujedno se oprostili s jednim važnim životnim razdobljem, i svojom školom.  (more…)

Aktivnosti, Priredbe i proslave